
Zwembad De Wilder
Het subtropische zwemparadijs biedt voor jong en oud veel mogelijkheden en sportieve activiteiten!
Ga chillen in de bubbelbaden. Roetsj van de glijbaan van 80 meter. Dobber in de waterkreek en dein mee in het 25 meter golfslagbad. Zwembad Haaksbergen heeft het allemaal. Spetter met de kleintjes in de leuke peuter- en kleuterbaden en babyroom. Daarnaast vind je een complete sauna en kruidenbaden en een ligweide met speelvoorzieningen.
Van zwemmen krijg je trek! Gelukkig kun je tijdens een geweldige dag vol waterpret terecht aan de zwembar in het bad of in het restaurant.
Het zwembad ligt in het park Scholtenhagen van Haaksbergen en beschikt over voldoende parkeer gelegenheid. In het zwembad is het mogelijk om mee te doen met baby-guppy-puppyzwemmen. Kijk voor alle activiteiten in de bad op de website via de roze button!
Tip: bijna jarig? Vier het partijtje in de bioscoop, met heel veel glamour of lekker stoer!
Recreatiebad de Wilder
Scholtenhagenweg 32
7481 VP Haaksbergen
Openingstijden
zie websitePrijs
Kijk voor de tarieven op de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bomvolle meivakantie
Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!
Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.