Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Moes- en pluktuin

Een tuin vol met bloemen, bessen en verse groenten! Bewonder het bijzondere Landgoed Bredius.

Aan de zuidkant van Landgoed Bredius ligt de historische moes- en pluktuin. Hier kun je tegen een kleine vergoeding je eigen bosje bloemen, of bakje met bessen komen plukken of wat van de verse groenten meenemen. Tip! neem vast een bakje of zakje mee van huis.

De tuin sluit aan bij de geschiedenis van het prachtige landgoed. Bessengaarden waren altijd onderdeel van het land in de tijd van de familie Bredius. Door een tuin aan te leggen, met groenten, bessengaarden en sierbloemen kon een deel van het oude landgoed terugkeren. Er is zelfs aan de oorspronkelijke inrichting gedacht met veel water en doorkijkjes!

De tuin wordt op een biologische en duurzame wijze onderhouden door vrijwilligers en door mensen met een beperking, die hier een zinvolle dagbesteding vinden.

De moes- en pluktuin is van begin april tot half oktober geopend. Check vooraf goed de actuele openingstijden.

Klik voor meer info over deze moes- en pluktuin op de roze button!

Landgoed Bredius

Kievitstraat 42

3443 BG Woerden

Mail direct

Mail direct naar Landgoed Bredius

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Utrecht Night Walk

Kijk je ogen uit tijdens deze sfeervolle avondwandeling door Utrecht in kerstsferen!

Meester Kikker (5+)

Een vrolijk en spannend kerstuitje vol geheimen en kikkers bij Stadsschouwburg Utrecht!

Schaatslessen (5+)

Leer in de kerstvakantie schaatsen op echte noren. Na een cursus van Duosport ga je als een speer!

Winter Gagel

Fort de Gagel is gehuld in kerstsfeer! Kinderen kunnen op expeditie en zelf een schilderij maken.

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Meester Kikker in Stadsschouwburg Utrecht

Deze kerstvakantie geniet je met de hele familie van de musical Meester Kikker. Het wonderlijke verhaal van meester Frans die soms ineens in een kikker verandert. Meester Kikker is gebaseerd op het gelijknamige (verfilmde) boek van Paul van Loon.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >