Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Châlet Helenaheuvel

Geniet van deze fantastische sfeervolle locatie bij de Kaapse Bossen!

Verscholen in de bossen van Doorn vind je Theehuis en Restaurant Helenaheuvel. Niet alleen hebben ze hier op het grote terras lekkere lunches, ook bieden ze een bijzonder thee assortiment aan! 

Door de ligging midden in de Kaapse bossen is Châlet Helenaheuvel ideaal te combineren met een wandeling. De Kaapse bossen zijn sinds 2003 bij het Nationale Park Utrechtse Heuvelrug gevoegd. Het heuvelachtige landschap van het nationale park varieert van uitgestrekte heidevelden, bossen en stuifzandvlaktes tot laaggelegen uiterwaarden en klassieke landgoederen. 

Een fantastisch plekje voor het hele gezin!

Klik voor meer info door naar de site via de roze button.

Zoek je meer tips om lekker te wandelen in het bos? Lees ook onze blog met de leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht!

Châlet Helenaheuvel

Sint Helenalaan 2

3941 EH Doorn

Mail direct

Mail direct naar Châlet Helenaheuvel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Buitengoed de Boomgaard

Ontbijten in het groen, lunchen in de zon, borrelen alsof het vakantie is: en dat gewoon vlakbij Utrecht!

Speeltuin en terras

Kom spelen in de natuurspeeltuin en heerlijk eten bij café restaurant Soesterdal

Genieten bij Fort de Gagel

Wat een feestje is dit kindvriendelijke restaurant aan de rand van het Noorderpark!

Klein Zwitserland

Een heerlijke plek in de prachtige bosrijke omgeving van Driebergen om lekker te eten, o.a. pannenkoeken.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.