Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort

Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Op dit spannende forteiland in Herwijnen staat alles in het teken van de toekomst van de planeet aarde. Je kunt hier het experiment aangaan met duurzame thema’s over klimaat, energie, water en afval. Deze zomervakantie is er hier weer van alles te doen, wat voor weer het ook is!

In de Kinderrondleiding Seinen & Geheimen stap je terug in de tijd met generaal Krayenhoff en ontdek je hoe mensen vroeger met elkaar communiceerden zonder smartphones of wifi! Of ga aan de slag met… de was! Tijdens Wassen zonder de waschvrouw! kruipen kinderen in de rol van soldaten en officieren en ontdekken ze hoe er vroeger zonder wasmachine werd gewassen op het forteiland.

Ook het GeoLab is open. Hier kunnen kinderen erop los experimenteren en onderzoeken. In de zomervakantie staan de thema’s energie en water centraal. Hoe kun je zelf duurzame energie opwekken en hoe houden we droge voeten?

Minecraft

In de vakantie kun je extra veel Minecraften. Er zijn twee verschillende workshops om uit te kiezen. Let op, reserveer vast een plekje, want het zit snel vol. Geen plek meer over? Het Minecraft Vossendoolhof, de Minecraft Speurtocht Heat Hunters en de andere Minecraftactiviteiten zijn ook superleuk deze zomer!

Speurtuin
In de unieke Speurtuin klim je over de touwen de bunker op, maak je in de zandbak ruimte voor het water, ontwerp je met houten planken je eigen doolhof en maak je van bamboestokken de grootste bouwwerken.

Warm weer? In de speurtuin kinnen kids lekker spelen met water. En binnen in het fort is het heerlijk koel. Regendag? Ook binnen is er meer dan genoeg te doen!

Klik voor meer info over dit toffe familie-uitje in de zomervakantie op de roze button.

In de zomervakantie (4 juli t/m 30 augustus) iedere dag geopend.

Toekomstmuseum GeoFort

Nieuwesteeg 74

4171 KG Herwijnen

Openingstijden Klik door via de roze button naar de website voor de actuele openingstijden.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Op avontuur in de wereld van de Romeinen

Ontrafel de geheimen van Museum Hoge Woerd tijdens de speur- en ontdekkingstochten!

Op vleermuisavontuur én lekker eten

Geniet van te gekke kinderactiviteiten rondom de expositie op Fort de Gagel!

Kinderen eten gratis bij Buurten

Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!

Boerendoolhof – De Meern

Het Boerendoolhof is een super tof uitje voor het hele gezin! Kan jij de uitgang én de code vinden?

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!