Heksenpad Oostbroek
Prachtige korte boswandeling voor kinderen in De Bilt. En woont er nou een heks in dit bos...?
Deze leuke boswandeling voor kinderen in De Bilt is zo’n 1,5 km lang. Met het opdrachtenboekje erbij kun je meedoen aan de speurtocht over de heks. Heel lang geleden woonde er op het landgoed Oostbroek namelijk een oude weduwe. Men dacht dat ze een heks was! Kom jij ontdekken wat er in het moeras is gebeurd?
De wandeling is ook goed te doen voor wat kleinere kinderen!
Afstand: 1,5 km
Route: Je volgt de rood gemarkeerde route (Parkpad) door het bos. Onderweg kom je kompasrozen tegen die bij een opdracht horen. Een routeboekje met opdrachten is voor € 1,- te koop in ’t Winkeltje van Oostbroek. Gratis voor Junior Beschermers.
Vertrekpunt: ’t Winkeltje van Oostbroek, Bunnikseweg 45 a, De Bilt
Klik op de roze button hieronder voor meer info over deze wandeling van het Utrechts Landschap!
Meer boswandelingen voor kinderen
Ben je op zoek naar meer inspiratie? Lees ook onze blog met de leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht!
Utrechts Landschap-Oostbroek
Bunnikseweg 45a
3732 HV De Bilt
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de site.Prijs
Bos vrij toegankelijk. Opdrachtboekje € 1Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Social Games, nieuwe hit!
NIEUW: Ontdek de wereld van interactieve Social Games bij The Team Building
Museumnacht Kids Utrecht
Save the date: Op 7 februari ontdek je een avond lang allerlei Utrechtse musea!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Nationale Voorleesdagen bij de Bieb
Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.