Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Boswerf

Lekker spelen bij De Boswerf in het bos van Zeist. Hoogtepunt is het natuurspeelbos!

Ken je het bezoekerscentrum De Boswerf in Zeist al? Het ligt midden in het prachtige bos van Zeist. Je kunt hier veel leren over alle dieren die in het bos leven.

Wij zijn helemaal fan van het Natuurspeelbos! Er zijn geheimzinnige bosjes, hutten, heuvels, verstopplekjes, spannende paadjes, dikke boomstammen om in te klimmen, een beekje met een waterpomp en nog veel meer! Trek wel oude kleren aan als je komt!

En heb je het Beleefbos al ontdekt? Speciaal voor de iets oudere kinderen is hier een klim- en klauterparcours te vinden vol met gave toestellen. En ook het balansparcour is klaar om te worden betreden. Test je evenwicht en bereik de overkant zonder te vallen!

Je kunt hier ook genieten van een kopje koffie of thee op het terrasje, terwijl je kinderen lekker aan het spelen zijn.

Wist je trouwens dat dit een ideaal uitgangspunt is voor een wandeling? Klik op de roze button voor meer info over De Boswerf.

Kijk ook eens op het overzicht van alle natuurspeelbossen in Utrecht en Zeist of maak eens een leuke boswandeling met de kinderen!

Bezoekerscentrum De Boswerf

Prins Bernhardlaan 3

3708 BR Zeist

Openingstijden Klik door naar de site voor de actuele openingstijden.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Het Mediamuseum in Hilversum

Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

D.U.R.F.

TivoliVredenburg verandert in één groot hiphopfestival voor jong en oud, mét toffe workshops!

Museumnacht Kids Utrecht

Save the date: Op 7 februari ontdek je een avond lang allerlei Utrechtse musea!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie

In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief