Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spelen bij Eilandsteede

Kom jij ook spelen bij Eilandsteede? Kinderen onder de 6 jaar zijn welkom met begeleider!

In deze speeltuin kun je volop klimmen, klauteren, glijden en spelen. Ook is er speelmateriaal te leen.

Er is buiten van alles te beleven! Spelen met water op de watertrap, klimmen in de touwen en van de glijbaan in het speelkasteel.

Met de Samen Spelen subsidie heeft Utrecht Natuurlijk hard gewerkt om de speeltuin van Eilandsteede nog beter toegankelijk te maken voor iedereen. Zo zijn er onder andere prachtige houten vlonders aangelegd langs de rand van de zandbak, zodat mensen in een rolstoel makkelijker bij de zandbak kunnen komen.

Er worden heel vaak extra activiteiten georganiseerd. Klik voor meer info over Eilandsteede op de roze button!

Ben je op zoek naar meer leuke speeltuinen? Kijk dan op ons overzicht met alle speelplekken in Utrecht.

Speeltuin Eilandsteede

Vreugdenhillaan 31

3526 ZB Utrecht

Openingstijden Klik door naar de site voor de actuele openingstijden.
Prijs Gratis toegang
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Yanasei (6+)

Bewonder een kleurrijke dansvoorstelling als overgangsritueel naar het hiernamaals tijdens Herfststukjes!

Herfstvakantie in het UMU

Tijdens de vakantie is er weer van alles te ontdekken in het Universiteitsmuseum Utrecht!

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Nieuw in het Zaans Museum

Bewonder de tentoonstelling 'Polderen, zet het land naar je hand' en bouw je eigen polder!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vooral te kort: Yanasei kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling die ook geschikt is voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen. | Op de laatste dag van deze herfstvakantie (2025) is de voorstelling weer te zien in Utrecht!

De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht

Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.

Avontuurlijk jeugdtheater

In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief