Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Athloi

Deze kleinschalige, gezellige atletiekvereniging is speciaal gericht op kinderen!

Bij Athloi draait alles om de jeugd! Al vanaf 6 jaar zijn kinderen welkom om spelenderwijs kennis te maken met de veelzijdige wereld van atletiek. Rennen, werpen, springen, discuswerpen en meer atletiekonderdelen komen voorbij!

De allerkleinsten ontdekken de sport op een speelse manier. De technieken groeien mee met de leeftijd van de kids. Gezelligheid en plezier staan bij Athloi altijd op nummer 1!

Je kunt gratis een proeftraining aanvragen om de onderdelen eens te testen.

Meer info over Athloi vind je via de roze websitebutton!

Athloi

Berkenlaan 27

3481 XM Harmelen

Mail direct

Mail direct naar Athloi

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

JUMP freerun (6+)

Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!

Proefles bij Neoliet!

Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Volg een proefles. Klimmen kan al > 5 jaar!

Opstapcursus paardrijden

Paardenfan thuis? In januari starten nieuwe cursussen bij Stal van Brenk. Dit is je kans!

Monkey Moves

Leer 11 sporten bij één club met gegarandeerd klimmen, klauteren, muziek en fun!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!

Nationale Voorleesdagen bij de Bieb

Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief