Begeleid feestje in het bos
Leer alles over dieren en planten tijdens een compleet verzorgd kinderfeestje bij De Boswerf!
Het bezoekerscentrum De Boswerf ligt midden in het prachtige bos van Zeist. Hier kun je op de woensdag, vrijdag en zaterdag terecht voor verjaardagsfeestjes. Kies bijvoorbeeld voor een Begeleid Kinderfeestje!
Begeleid kinderfeestje
Net als een heks alles weten over de dieren en planten in het bos? Leren leven in de natuur of speuren in het bos? Dat kan! Clara Timmerman ontvangt je dan met limonade, koffie en thee op De Boswerf. Als je wilt kun je daar ook je cadeautjes uitpakken. Daarna nemen ze je mee het bos in en vertellen je alles wat je wilt leren. En papa en mama? … Die doen gezellig mee als deelnemer.
De kinderfeestjes gaat altijd uit van een thema. In overleg kan het thema ook aangepast worden. Kies bijvoorbeeld voor een heksenfeestje, leven in de natuur, of speuren door de natuur.
Ben je enthousiast geworden? Klik voor meer info door naar de website via de roze button en ontdek de verschillende mogelijkheden!
Kijk ook eens op het overzicht van alle kinderfeestjes in het bos van Utrecht en Zeist.
Bezoekerscentrum De Boswerf
Prins Bernhardlaan 3
3708 BR Zeist
Openingstijden
Woensdag, vrijdag en zaterdag mogelijkToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Bubbelbal & Archery Attack
Daag je vriendjes/ vriendinnetjes uit voor een potje bubbelbal of archery attack bij Plezier en Spel!
Skiën met je feestje
Cool, ga met je verjaardag skiën of snowboarden bij Skipiste Nieuwegein!
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!