Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Afvalrace

Word jij de afvalscheidkampioen? Doe mee tijdens de Week van de circulaire economie!

Is het afval of toch niet? Dat is de eerste vraag die je kunt stellen als je meer zou willen doen voor een circulaire samenleving. Spullen zijn er genoeg, misschien kun je er zo optimaal mogelijk gebruik van maken. Is iets kapot dan kan het wellicht nog een tweede leven krijgen.

Goed afval scheiden is ook een manier om bij te dragen aan een circulaire samenleving. Want hoe schoner de afvalstroom, hoe beter de grondstoffen gerecyceld en dus hergebruikt kunnen worden.

Hoe is jouw kennis als het gaat om afvalscheiden? Doe mee met de afvalscheidrace, noteer een score en wie weet wordt jij na deze week wel gekroond tot kampioen!

Meer info over deze activiteit van de Boswerf vind je via de roze websitebutton!

Data:

  • donderdag 19 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Bezoekerscentrum De Boswerf

Prins Bernhardlaan 3

3708 BR Zeist

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum De Boswerf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Central Park Festival

Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!

Transition Kids (6+)

Stap binnen in TivoliVredenburg en beleef een swingende zondagochtend voor jonge jazzfans!

Noet Noet en het geheime kasteelfeest

Ontdek de verborgen bovenverdieping van Kasteel de Haar tijdens de knuffelbare kindertour!

Vakantie op GeoFort

Een vakantiedag op GeoFort betekent workshops, water, bouwen en Minecraft!

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwsgierige kids…. opgelet!

Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief