Châlet Helenaheuvel
Geniet van deze fantastische sfeervolle locatie bij de Kaapse Bossen!
Verscholen in de bossen van Doorn vind je Theehuis en Restaurant Helenaheuvel. Niet alleen hebben ze hier op het grote terras lekkere lunches, ook bieden ze een bijzonder thee assortiment aan!
Door de ligging midden in de Kaapse bossen is Châlet Helenaheuvel ideaal te combineren met een wandeling. De Kaapse bossen zijn sinds 2003 bij het Nationale Park Utrechtse Heuvelrug gevoegd. Het heuvelachtige landschap van het nationale park varieert van uitgestrekte heidevelden, bossen en stuifzandvlaktes tot laaggelegen uiterwaarden en klassieke landgoederen.
Een fantastisch plekje voor het hele gezin!
Klik voor meer info door naar de site via de roze button.
Zoek je meer tips om lekker te wandelen in het bos? Lees ook onze blog met de leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht!
Lijstjes voor Utrecht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!