Wilde Woensdag
Kom op Stadsboerderij Eilandsteede de beest uithangen in de natuur!
Elke zondag- en woensdagmiddag wordt er bij Stadsboerderij Eilandsteede een groene, creatieve of sportieve kinderactiviteit georganiseerd!
Op het programma staan altijd uitdagende, mooie, gekke, grappige, leerzame en vooral groene activiteiten voor kinderen van alle leeftijden. Kijk op de krijtborden voor wat er deze week op de planning staat.
De activiteiten beginnen om 14.00 uur en duren meestal tot 16.00 uur. Ook in de vakanties! Kom op tijd om niets mis te lopen.
Klik voor meer info over deze activiteit van Utrecht Natuurlijk op de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Eilandsteede
Vreugdenhillaan 31
3526 ZB Utrecht
Prijs
De Wilde Woensdagen en Zotte Zondagen zijn bijna altijd gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Terug naar huis (8+)
Bewonder een spannende reis tijdens de interactieve muziektheatervoorstelling van Cultuur19!
D.U.R.F.
TivoliVredenburg verandert in één groot hiphopfestival voor jong en oud, mét toffe workshops!
Lente-Uitjes in de Stadsschouwburg
Bewonder deze voorjaarsvakantie te gekke jeugdtheatervoorstellingen in de Stadsschouwburg!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente-uitjes – jeugdtheater in de vakantie
In de vakantie is festival Lente-Uitjes er weer. Maar liefst acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort doen mee aan dit jeugdtheaterfestival, met een afwisselend programma voor kinderen van 1,5 t/m 12 jaar!
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.