Eten in een echt fort!
Fort aan de Klop is super leuk om samen met je kinderen te ontdekken én om er iets te eten of te drinken!
Het bomvrije wachthuis (anno 1851) van Fort aan de Klop was vroeger een plek waar manschappen zich verschansten in tijden van oorlog. Tegenwoordig is het een heerlijke plek om helemaal tot rust te komen en lekker iets te eten en drinken. Op het fort hangt een relaxt, festivalachtig sfeertje.
In de winter zit je warm verscholen in de gezellige nissen van de brasserie. Lekker kletsen of samen spelletjes spelen. Bij mooi weer kun je heerlijk zitten op het prachtige terras terwijl de kinderen zich uitleven op het grote grasveld. Echt een bijzonder plekje in Utrecht!
Brasserie
Als lunch is er voor kinderen een biologische boterham met zoetigheid, een hotdoggie of American pancakes. En terwijl je als ouders geniet van een Fort- of Vegaplank van de avondkaart, smullen de kids van hun eigen Kinderfeestje op een plank (verkrijgbaar in verschilende formaten). Speciale tip voor de zomermaanden: de Zondagavond Barbecue. Handig: kinderen tot vier jaar eten dan gratis mee van een boevenbordje.
Parkeren
Vlak achter het Fortterrein zijn parkeerplaatsen speciaal voor bezoekers van Fort aan de Klop. Vanaf hier is het een klein (maar mooi!) stukje wandelen naar het Fort. Of kom lekker op de fiets!
Wil je meer info weten over de mogelijkheden om iets te eten en drinken bij Fort aan de Klop? Klik dan door naar de site via de roze button!
Check ook onze blog met de 5 favoriete kindvriendelijke restaurants in Utrecht.
Fort aan de Klop
Polderweg 4
3455 RT Utrecht
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026
Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.