Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek GeoFort

Op dit spannende forteiland is van alles te beleven, zowel binnen als buiten!

Dit spannende forteiland is omgevormd tot een educatieve attractie waar alles om de toekomst van de aarde draait. De thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Stap in een lift diep de aarde in, verdwaal in het klimaatdoolhof of bouw de hoogste toren die tegen een aardbeving kan. Het zelf doen staat voorop!

Ook kun je speuren, klauteren en met water spelen in de Vleermuisspeurtuin van Staatsbosbeheer. Schuif aan op het terras of ga gezellig in het WereldPan restaurant zitten en geniet van heerlijke pannenkoeken!

GeoFort ligt in Herwijnen, dat is net voorbij Beesd. Vanaf Utrecht een half uurtje rijden en echt zó de moeite waard!

Klik voor meer info door naar de website van GeoFort via de roze button.

Tip: je kunt hier ook heel leuk je kinderfeestje geven!

 

Data:

  • zondag 15 juni 2025
  • zondag 22 juni 2025
  • zaterdag 28 juni 2025
  • zondag 6 juli 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

GeoFort

Nieuwesteeg 74

4174 KG Herwijnen

Openingstijden Elk weekend en in de schoolvakanties: Geopend van 11.00 - 17.00 uur
Toon op kaart

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in en om Utrecht

Heksje Mimi en de Kabouter

Nieuw bij het Waterliniemuseum. Laat je bij deze peuter expo meenemen naar het magische bos!

Speuren in het Bomenmuseum

Met een doeblad en ontdekkoffer mogen kinderen speuren door de spannende bomentuin!

TeamSport E-karting

Karten, bowlen, VR en meer rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Van speelklok tot Roblox

Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!

Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug

Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!

Racend het (levens)jaar uit!

Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief