Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Buitengewoon leuk!

Een actief maandelijks speluurtje in de natuur met een educatief tintje. Dit keer over kabouters!

Bezoek op woensdag 23 oktober boerderij de Heuvel in Houten en ga op bezoek bij de kabouters op het Natuurpad. 

De herfst is namelijk een drukke tijd en jij kan de dieren helpen om zich voor te bereiden op de winter. Dat betekent dat je nootjes gaat verzamelen, de trekvogels bijvoert en een schuilplaats maakt voor insecten. Natuurlijk kan je ook meezingen met allerlei leuke liedjes en spelletjes spelen. Kom je ook langs?

Tijdens deze leuke activiteit zijn je (groot)ouders ook van harte welkom om mee de natuur in te gaan. Voor kids van 4 t/m 8 jaar! 

Vergeet niet om je vooraf aan te melden.

Klik voor meer info over dit uitje op de roze button!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Groene Maatjes, maatwerk in natuurbeleving

Keercamp 13

3992 RV Houten

Openingstijden van 14.30 tot 15.30 uur
Prijs € 2,50 per kind
Mail direct

Mail direct naar Groene Maatjes, maatwerk in natuurbeleving

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Binnenpret in Woerden

De Pretfabriek is een indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en véél meer!

Zomerse dagen vol speelplezier bij RAUM!

Bij RAUM op het Berlijnplein in Utrecht valt er deze zomer van alles te beleven voor ouders en kids!

Buitengoed de Boomgaard

Ontdek dit geheime plekje: een fantastisch kidsparadijs lekker dichtbij!

Zomervakantie bij GeoFort

Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 állerleukste speeltuinen van Utrecht en omgeving!

Op zoek naar een leuke speeltuin in en om Utrecht (incl. Leidsche Rijn)? We hebben onze favoriete speeltuinen in de regio op een rijtje gezet. Bekijk onze tips om je kinderen lekker buiten te laten spelen!

Van speelklok tot Roblox

Ga op een muzikaal avontuur met de game Music Machine Monster en kom meer te weten over de muziekmachines uit Museum Speelklok. We konden natuurlijk niet wachten om de game te spelen. Ook gameliefhebbers thuis? Lees dan zeker verder over onze ervaringen!

Racend het (levens)jaar uit!

Cool, The Team Building heeft nu ook electrisch karten voor kinderen. Bij het zoeken naar een kinderfeestje voor dochter Sophie was de keuze dan ook snel gemaakt. We gaan karten bij Fusion Drift, supergaaf!

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief