
Hutten bouwen
Zoek een goede plek uit om een stevige hut te bouwen en ga lekker aan de slag!
Wat heb je nodig?
• Grote en kleine takken
• Stevige schoenen zoals laarzen of wandelschoenen
• Kleren die vies mogen worden
Wat moet je doen?
Kies een grote boom uit waar jij je hut tegenaan gaat bouwen. Verzamel een paar stevige en grote takken die los liggen. Zet deze schuin tegen de boom aan. Vul nu de gaten op met kleinere takken, mos, bladeren en schors. Vergeet niet een stuk open te laten, want anders heb je geen ingang meer! Nu is je hut klaar
en kan je jouw vriendjes en vriendinnetjes uitnodigen om langs te komen.
Tip!
Maak je een heksenhut, een tenthut of een boomhut? Denk eerst goed na wat je wilt bouwen en ga daarna lekker aan de slag.
Vaker naar buiten? Meer doekaarten vind je op de site van IVN, klik hiervoor door via de roze button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Herfstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering
Herfststukjes in regio Utrecht
Haal in de herfstvakantie je hart op met het mooiste jeugdtheater. Het aanbod is heel groot en divers!
Oom Fjodor, de kleine dierenvriend
Beleef een absurd komische voorstelling van Het Filiaal met livemuziek en praatgrage dieren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Avontuurlijk jeugdtheater
In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!