Restaurant Jozef
Kom 'thuis' bij Jozef en maak kennis met zijn liefde voor lekker en bijzonder eten & drinken!
Jozef staat elke dag al vroeg in de keuken om een fijn ontbijt te verzorgen. Broden komen elke dag vers van een lokale bakker en de croissants bakt Jozef lekker zelf! Ook ’s avond kun je hier heerlijk borrelen/eten.
De kaart van Jozef wisselt vier keer per jaar van gerechten. Zo kookt Jozef met de seizoenen mee en kan hij altijd mooie en verse gerechten serveren. Benieuwd hoe dat eruit ziet? Bij Jozef is de keuken open en kun je met eigen ogen zien hoe de koks alles ter plekke bereiden!
Echt een top plekje om met je kinderen naartoe te gaan! Er is een mooie speelhoek en voor de oudere kinderen zijn er leuke spelletjes. Op de kaart staat ook van alles voor kids; van een sneetje brood met pindakaas, tot yoghurt met huisgemaakte granola en kipnuggets met frites.
Klik voor meer informatie door naar de site van Jozef via de roze button!
Check ook onze blog met de 5 favoriete kindvriendelijke restaurants in Utrecht.
Meer inspiratie
Klein Zwitserland
Een heerlijke plek in de prachtige bosrijke omgeving van Driebergen om lekker te eten, o.a. pannenkoeken.
Buitengoed de Boomgaard
Ontbijten in het groen, lunchen in de zon, borrelen alsof het vakantie is: en dat gewoon vlakbij Utrecht!
Genieten bij Fort de Gagel
Wat een feestje is dit kindvriendelijke restaurant aan de rand van het Noorderpark!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!