
Kanoën met kinderen
Stap samen in een kano en ontdek al peddelend de mooiste plekjes van Utrecht!
Kanoën, leuk voor klein en groot! Kies ieder voor een eigen kano, deel een 2 persoons-kano of ga voor een roeiboot; er is van alles mogelijk! De Rijnstroom vind je vlakbij Zwembad Krommerijn.
Je kunt vanaf De Rijnstroom kiezen voor een tochtje de natuur in, richting Rhijnauwen in Bunnik. Dit is echt een hele mooie kanotocht over de Kromme Rijn! Het is natuurlijk helemaal een feestje om je kanotocht te combineren met een lekkere pannenkoek bij Theehuis Rhijnauwen. Leg je kano dan even op de kant. Vanaf het terras kun je ‘m mooi in de gaten houden.
Meer zin in een kanotocht door Utrecht stad? Vaar dan de andere kant op en kijk je ogen uit op de Oude Gracht. Ook echt een aanrader!
Ideaal: je krijgt een plastic tonnetje bij de huur van een kano. Zo bijven je belangrijke spulletjes zeker droog.
Klik voor meer info en alle mogelijkheden voor een kanotocht door Utrecht met het hele gezin door naar de site van Kanoverhuur de Rijnstroom via de roze button!
Op zoek naar meer leuke tips en uitjes? Bekijk al onze tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Kanoverhuur de Rijnstroom
Weg naar Rhijnauwen 2
3584 AD Utrecht
Toon op kaart
Meer inspiratie


Herfstvakantie in het UMU
Tijdens de vakantie is er weer van alles te ontdekken in het Universiteitsmuseum Utrecht!
Dichtbij Tanja
Kom oog in oog met Tanja, het beroemdste nijlpaard van Amsterdam!
Nieuw in het Zaans Museum
Bewonder de tentoonstelling 'Polderen, zet het land naar je hand' en bouw je eigen polder!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht
Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.
Avontuurlijk jeugdtheater
In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!