Kinderboerderij IJsselstee
Kom je de dieren op deze leuke kinderboerderij bekijken en aaien? Een bonte verzameling!
Kinderboerderij IJsselstee kun je vinden in de bijgebouwen van de gelijknamige historische boerderij in het Natuurkwartier Nieuwegein. Er dartelt een bonte verzameling van kleine huisdieren rond dat de moeite waard is om te bekijken.
De dieren van kinderboerderij IJsselstee heten je al vanuit de verte welkom. De koeien loeien in de wei, de schapen staan te blaten, de geiten mekkeren er lustig op los en de varkens lopen knorrend door de modder. Wandelend over het erf van de kinderboerderij kom je nog meer dieren tegen. Kippen scharrelen overal tussendoor, watervogels dobberen snaterend rond op de eendenvijver. Een pauw toont trots zijn kleurrijke staart. Als je te dichtbij komt, rennen de parelhoenders voor je weg. Konijnen, cavia’s en andere kleine dieren zijn wel van heel dichtbij te bewonderen. Er is een knuffelweide waar je de geiten kunt aaien. En stap gerust de boerderij binnen. Daar kom je nog meer dieren tegen.
De landelijke sfeer van de kinderboerderij maakt het een fijne plek om naartoe te gaan. Een bezoek aan kinderboerderij IJsselstee is een ideaal uitje voor (groot)ouders met hun (klein)kinderen. Elke dag worden de dieren rond 15.00 uur gevoederd. Wil je meehelpen? Dat kan!
Klik voor meer info door naar de website via de roze button.
Natuurkwartier - IJsselstee
Geinoord
Nieuwegein
Openingstijden
Klik voor meer info door naar de website via de roze button.Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Re;make: Muziek als LEGO (8+)
Leren hoe componeren in zijn werk gaat? Kom luisteren en bouwen in TivoliVredenburg!
Fusion Drift
Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen bij de Bieb
Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!