
Dierenweide Vleuten
Kom kijken naar de schapen, geitjes en biggetjes of maak een wandeling langs de prachtige Dierenweide!
De weide staat vol met schapen, geiten, biggetjes, pluimvee en volière. Ook is er een vijver waar mooie zwanen en sier-eenden in rondzwemmen!
Er loopt een mooi wandelpad rond de weide en de kids kunnen zich vermaken op de schommel en de wip. Natuurlijk kunnen de dieren ook van dichtbij worden bewonderd tijdens de openstelling. Bovendien worden er verschillende activiteiten door het jaar heen georganiseerd. Zo is er jaarlijks een opendag, kun je kijken hoe de schapen worden geschoren en kun je een dier adopteren!
Klik voor meer info op de roze button.
Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met meer dierenuitjes!
Stichting Dierenwijde Vleuten
Broederschaplaan
3451 Utrecht
Openingstijden
maandag t/m zaterdag 10.00 - 11.30 uurVan mei t/m september is de weide ook open van 14.00 - 16.00 uur
Prijs
gratisMeer inspiratie


Play-in: zomer vol fun!
Super cool en koel hier! Indoor attractiepark waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en veel meer.
Avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!
Ontdek forten, bunkers en vestingsteden tijdens het Fortenfestival. Een te gek gezinsuitje!
UITfeest Utrecht 2025
Vier de opening van het nieuwe culturele seizoen in Utrecht. Er is een uitgebreid kinderprogramma!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2025! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!
Toffe theatervoorstellingen in de bieb!
Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.