Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenweide Vleuten

Kom kijken naar de schapen, geitjes en biggetjes of maak een wandeling langs de prachtige Dierenweide!

De weide staat vol met schapen, geiten, biggetjes, pluimvee en volière. Ook is er een vijver waar mooie zwanen en sier-eenden in rondzwemmen!
Er loopt een mooi wandelpad rond de weide en de kids kunnen zich vermaken op de schommel en de wip. Natuurlijk kunnen de dieren ook van dichtbij worden bewonderd tijdens de openstelling. Bovendien worden er verschillende activiteiten door het jaar heen georganiseerd. Zo is er jaarlijks een opendag, kun je kijken hoe de schapen worden geschoren en kun je een dier adopteren!

Klik voor meer info op de roze button.

Meer inspiratie nodig? Bekijk ons overzicht met meer dierenuitjes!

Stichting Dierenwijde Vleuten

Broederschaplaan

3451 Utrecht

Openingstijden maandag t/m zaterdag 10.00 - 11.30 uur
Van mei t/m september is de weide ook open van 14.00 - 16.00 uur
Prijs gratis
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Dichtbij Tanja

Kom oog in oog met Tanja, het beroemdste nijlpaard van Amsterdam!

Oom Fjodor, de kleine dierenvriend

Beleef een absurd komische voorstelling van Het Filiaal met livemuziek en praatgrage dieren!

Familiemaand in het Rijksmuseum

Welke route kiezen jullie? Ga mee naar de 17e eeuw en ontdek wat voor reizigers jullie zijn!

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Avontuurlijk jeugdtheater

In de herfstvakantie is het weer tijd voor festival Herfststukjes! De mooiste jeugdvoorstellingen vol met humor, fantasie, muziek en dans komen voorbij. Herfststukjes is een samenwerking van acht theaters in Amersfoort, Houten en Utrecht. Hieronder vind je een kleine greep uit de voorstellingen die te zien zijn. Veel plezier!

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2025 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief