Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feest op Wielen

Met de interactieve belevingsconcerten van Feest op Wielen maak je van ieder kinderpartijtje een feest!

Feest op Wielen organiseert bijzondere feestjes voor bijzondere mensen bij je thuis, in een buurtcentrum of speeltuin. Ze zijn gespecialiseerd in het organiseren van activiteiten voor kinderen met een meervoudige beperking. De activiteiten zij zo ontworpen dat ook kinderen van elk niveau mee kunnen doen.

Kinderen kunnen tijdens een kinderfeestje ervaringen opdoen met klank, samen genieten, muziek maken of alleen maar luisteren. Met het belevingstheater genieten kinderen met een beperking van een leuke voorstelling. Het tempo, de materialen, het taalgebruik en het volume zijn op maat aangepast of worden tijdens het spelen veranderd.

Praktische info
Het is belangrijk dat je minimaal een maand van tevoren contact opneemt, zodat er voldoende tijd is om het kinderfeestje te plannen en de vriendjes en vriendinnetjes van jouw zoon of dochter uit te nodigen. In overleg spitsen ze een feestje toe op de mogelijkheden van de aanwezige kinderen. Je kunt aangeven welke belevingsactiviteit of theater het meest past bij jouw kind. Hoe meer een feestje op maat is, hoe meer kinderen kunnen genieten!

Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton!

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

Stichting Feest op Wielen

Mail direct

Mail direct naar Stichting Feest op Wielen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Toegankelijke inspiratie

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Verzetsmuseum Junior

Met gidslijnen, audio- en videotours voor slechtziende en slechthorende kinderen

Toegankelijke events in december

In december staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

nijntje museum

Een bezoek aan het nijntje museum is een actieve ontdekkingstocht die je nooit meer vergeet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Kerstbrunch, kerstlunch of kerstdiner; de állerleukste plekjes met kinderen!

2025 - Een kerstbrunch, kerstlunch of kerstdiner in een restaurant? Er zijn steeds meer mogelijkheden om met Kerst uit eten te gaan met je kinderen. In en om Utrecht zijn er veel leuke plekjes waar je met het hele gezin overdag of 's avonds heerlijk kunt eten en genieten van de gezellige kerstsfeer! Hieronder vind je onze favoriete, kindvriendelijke restaurantjes voor Kerst. Oh ja, reserveer tijdig!

Maak je eigen kerstboom – IVN

Deze kerstboom helemaal uit de natuur hang je gewoon aan de muur! Ga buiten op zoek naar takjes, dennenappels en ander materiaal om vervolgens lekker binnen aan de slag met een leuke winterse knutsel.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >