Stichting Hoogvliegers
Stichting Hoogvliegers gaat de lucht in met ernstig zieke en gehandicapte kinderen!
Heeft jouw kind een ernstige of chronische ziekte of een beperking? Dan wacht er een onvergetelijk avontuur! Stichting Hoogvliegers laat kinderen van 6 tot en met 17 jaar vliegen in een écht vliegtuig of gave helikopter!
Op een Hoogvliegersdag beleven de kinderen een compleet verzorgde dag vol verrassingen. Vaak begint het avontuur al met een spectaculaire aankomst in een stoet van gave voertuigen. Daarna is er van alles te beleven op de grond: een kijkje nemen in een brandweerwagen, spelen met een flightsimulator of kletsen met een piloot. En dan… het grote moment! De Hoogvlieger mag voorin naast de piloot zitten en alle vragen stellen.
Voor kinderen die liever in een rustige setting vliegen, is er ook de mogelijkheid voor een individuele vlucht vanaf een vliegveld in de buurt. Geen harde geluiden of drukte, maar wel hetzelfde magische gevoel van zweven door de lucht.
Na afloop krijgt iedere Hoogvlieger een diploma, T-shirt en pet als aandenken aan deze bijzondere dag. Een ervaring die ze nooit meer vergeten!
Meer info vind je via de websitebutton!
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Utrecht
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in januari
In januari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Heerlijke wintervakantie
In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.
Kom samen schaatsen!
Kinderen met een fysieke beperking kunnen bij 19 ijsbanen in Nederland samen schaatsen deze kerstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Stop met zoeken en bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle campings van RCN in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. En boek nu tijdelijk met een aantrekkelijke korting!
Nationale Voorleesdagen bij de Bieb
Van woensdag 21 jan t/m zondag 1 feb zijn de Nationale Voorleesdagen en is er héél veel te doen in Bieb Utrecht!