Blotevoetenpad Lieteberg
Het Blotevoetenpad bij Bezoekerscentrum Lieteberg waar je heerlijk één kunt worden met de natuur!
Heb je altijd al willen weten hoe het voelt om op blote voeten in de vrije natuur rond te lopen? Kom dan het Blotevoetenpad van Lieteberg ontdekken en ervaar het ultieme gevoel van vrijheid!
Het Blotevoetenpad bevat een zorgvuldig samengesteld parcours waar je met al je zintuigen en beide voeten bijzondere prikkels van hout, stenen, boomsnippers, leem en water waarneemt. De route is bijna 3 km lang en is enkel toegankelijk op blote voeten.
Je zult je niet vervelen! Het parcours biedt zowel afwisseling als spanning en beleving. Er zijn waterpartijen, zandheuvels, steile hellingen en noem het maar op! Je kan er heerlijk klimmen en klauteren! Wandel door het water, stamp in de modder, ren over hellingen en heuvels!
Gun je voeten een natuurlijk pleziertje en geniet van een heerlijke wandeling op blote voeten. Ploeter samen met je vrienden of familie in de modderpoelen en houd zeker even halt op de Jommekestoren om te zien hoe de bijen ijverig aan het werk zijn rond de bijenkasten van Lieteberg.
Ook een houten uitkijktoren, een doolhof en een hangbrug maken deze ervaring nog dat tikkeltje specialer! Kom je ook?
Wil je meer informatie over het Blotevoetenpad? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
TIP: Ben jij binnenkort jarig? Op onze pagina Kinderfeestjes, vind je een heleboel ideeën voor partijtjes!
Lees ook onze blog: Uitjes in de natuur in Zuid-Limburg
Avontuur voor het hele gezin! We hebben fijne natuuruitjes in de regio voor jullie verzameld.
Lees verder Lees verderLieteberg
Stalkerweg 46
3690 Zutendaal
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Zuid-Limburg
Meer inspiratie
BloteVoetenPark
Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!
360° show ‘Voyage of the Stars’ (6+)
Beleef dit ruimteavontuur in de 360° filmzaal van Cosmodrome!
Nieuwsbrief
Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen
Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.
Deze 16 speeltuinen in Zuid-Limburg gaan weer open
De zon laat zich weer vaker zien, jassen mogen langzaam wat vaker open en kinderen krijgen weer dat bekende lentekriebeltje: naar buiten! Goed nieuws, want in Zuid-Limburg openen de leukste speeltuinen weer hun hekken.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!