Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Teseum

Breng een bezoekje aan het Teseum en haar oude schatten!

Breng een bezoekje aan het Teseum en beleef een heus museum avontuur!
Dit museum ligt vol oude schatten van de archeologische site. Super interessant dus!

Voor kinderen valt er van alles te beleven. Zo is er in de schatkamer een interactief museumspel te spelen. Samen met een digitale audiogids op de ipod onderneem je een stoere reddingsoperatie om de schatkamer te redden van de brand. Als beloning voor het redden krijg je je eigen schatkistje op het einde van de tour! 

Naast dit spannende spel is er ook nog heel wat te leren over de Archeologische Site. De kinderen worden meegenomen in een duik naar de schatten van de ondergrond. Tijdens deze ontdekkingstocht ga je terug in de tijd. Ontdek hoe Tongeren was 2000 jaar geleden en hoe de mensen er vroeger leefden! Deze rondleiding is digitaal en gaat via een ipod.

Interesse? Klik dan voor meer informatie en tickets op de roze websitebutton!

TIP: kijk op onze uit-etenpagina voor leuke kindvriendelijke eettentjes bij jou in de buurt!

Teseum

Museumkwartier 2

3700 Tongeren-Borgloon

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Teseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuwsbrief

Geen toffe uitjes missen? Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf up-to-date!

360° show ‘Voyage of the Stars’ (6+)

Beleef dit ruimteavontuur in de 360° filmzaal van Cosmodrome!

BloteVoetenPark

Beleef de natuur met al je zintuigen. Het BloteVoetenPark is avontuurlijk voor iedere leeftijd!

Kidsproof op Instagram

Blijf via insta op de hoogte van de leukste activiteiten en uitjes voor kinderen!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Uitjes met kinderen waar je zelf kunt relaxen

Soms, heb je geen zin om mee te spelen. Ben je gewoon even moe en wil je tijd voor jezelf. Met deze uitjes kun je zelf relaxen.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Zuid-Limburg?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

Deze 16 speeltuinen in Zuid-Limburg gaan weer open

De zon laat zich weer vaker zien, jassen mogen langzaam wat vaker open en kinderen krijgen weer dat bekende lentekriebeltje: naar buiten! Goed nieuws, want in Zuid-Limburg openen de leukste speeltuinen weer hun hekken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief