
Peuters in het wild!
Een kind heeft plezier in de natuur. Helemaal samen met andere kids. Doe mee met Peuters in het Wild!
Kinderen houden van lekker buiten zijn samen met papa of mama. En helemaal als het met andere kinderen is. Maar niet iedereen weet wat je allemaal met je peuter kunt doen in de natuur. Doe daarom eens mee met Peuters in het Wild.
Wat kun je verwachten? Een peuterochtend waarin de natuurbegeleider jullie leuke natuurweetjes leert en opdrachtjes met ‘attributen’ in de natuur geeft.
Elke ochtend begint met een spelletje, dans, liedje zingen. Daarna krijg je eenvoudige opdrachten om samen te gaan doen. Hartstikke leuk en gezellig!
Peuters in het wild wordt aangeboden via ‘Natuur is een feest’. Klik door via de roze button naar de website voor meer informatie en de locaties!
Meer inspiratie


Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Doepark Nooterhof
Een prachtige groene oase om te spelen voor jong en oud! Een heerlijke plek om te spelen!
Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x tips voor in de Meivakantie! Wat gaan jullie doen?
Heb jij al plannen voor de meivakantie? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de meivakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.