Boerderij Wezenlandenpark
Achter op de uitgestrekte velden van het Wezenlandenpark ligt een prachtige kinderboerderij en speeltuin!
Een van de grootste kinderboerderijen van Zwolle ligt in het altijd groene en levendige Wezenlandenpark. In en om deze kinderboerderij, achterin het park in de Dierenweide, lopen allerlei diersoorten rond. Geiten, kippen, varkens en schapen zijn klaar om gevoerd en geaaid te worden. Er lopen ook kippen en pauwen, die heel mooi zijn om te bekijken.
Als je in het voorjaar langskomt is de kans groot dat er ook babyversies van deze dieren ronddartelen. Naast alle dieren is er ook een grote speeltuin op kinderboerderij Wezenlanden waar kinderen zorgeloos kunnen spelen en wij ouders kunnen ontspannen op de diverse bankjes.
Tip! Doepark de Nooterhof ligt aan de overkant. De kinderboerderij en de Nootehof zijn verbonden door middel van een tunnel.
En als je even verder doorloopt naar de andere kant, vind je een prachtige grote speeltuin waar je goed kan klimmen & klauteren, leuk voor de oudere kids!
Boerderij Wezenlandenpark
Almelose Kanaal 33
8012 BX Zwolle
Prijs
Entree is gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Telekids Musicalschool Zwolle
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!
Trampolinepark & lasergame bij FunZone Zwolle
Jump, Jump, Jump, ontdek de wereld van trampolinespringen en lasergame bij Funzone in Zwolle.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!