Doepark Nooterhof
Een prachtige groene oase om te spelen voor jong en oud! Een heerlijke plek om te spelen!
Midden in Zwolle ligt Doepark Nooterhof, een prachtige groene oase waar iedereen volop kan genieten en kennis kan maken met allerlei aspecten van een groene leefomgeving. Doepark Nooterhof is een park met een educatief karakter dat in het teken staat van natuur, milieu en duurzaamheid. In het park is van alles te doen en te beleven. Van een waterplaats met keien en kleine watervallen, beekjes tot een bomen parcours en een blotevoetenpad.
In het hart van het park staat het Earthship, het toonbeeld van duurzaam bouwen, maar ook waar je als ouders een heerlijke kop koffie of thee kunt halen. Kortom een heerlijke inspirerende plek waar kinderen kunnen ravotten in de natuur.
Tip! Doepark Nooterhof organiseert regematig leuke activiteiten, check onze uitagenda!
Doepark Nooterhof
Goertjesweg 1
8013 PA Zwolle
Prijs
De entree van Doepark Nooterhof is gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Meivakantie: Knutsel jouw eigen kunstwerk
Meivakantie: Knutsel jouw eigen meesterwerk bij ANNO Zwolle
Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum
Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!
Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoe word ik RIJK op Koningsdag?
27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag 2026! Wij hebben de leukste tips en adresjes voor je verzameld in en om Zwolle.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!