Blogs & inspiratie
Leuke knutsels, recepten en spelletjes voor het voorjaar!
Gepubliceerd op 12 februari 2024
Ooh, wat lekker, het wordt langzaam voorjaar. Ik krijg direct zin om leuke knutsels te gaan maken met de kids, in lente-thema natuurlijk. Dit zijn een paar van mijn favorieten, als je op de links klikt, komt je bij de uitgebreidere beschrijving.
Dit schaapje Deze link opent in een nieuwe tab ziet er misschien uit als een ingewikkeld werkje, maar dat valt reuze mee. Met wit vilt, zwarte pijpenragers en een stukje zwart karton, heb je snel een heel leuk resultaat. En het bijtje Deze link opent in een nieuwe tab? Dat is een persoonlijke favoriet. Hij kijkt zo vrolijk. Een wc-rol, pijpenragers en karton is alles wat je nodig hebt!

Leuk om te maken is bijvoorbeeld deze bloem van wattenstaafjes Deze link opent in een nieuwe tab. De steel maak je van een pijpenrager, voor het midden van de bloem gebruik je een stukje vilt. En de blaadjes, juist die maak je van wattenstaafjes.

Is je kind jarig in het voorjaar? Dan is het superleuk te trakteren met de lente in gedachte. Dieren die in de wei staan Deze link opent in een nieuwe tab, horen daar voor mij bij! Deze traktatie past dan ook perfect. Reken maar dat je er hoge ogen mee gooit. Je hebt niet meer nodig dan een cake, groene marsepein, poedersuiker, een zak speelgoeddiertjes en een deegroller.

En met kinderfeestjes kunnen de kids vanaf het voorjaar ook weer heerlijk naar buiten. Echte klassiekers zijn Boomtikkertje Deze link opent in een nieuwe tab en Stand in de mand Deze link opent in een nieuwe tab, kennen jullie die nog?
Wil je op het kinderfeestje een bijzondere snack uitdelen? Probeer dan eens deze snacktulpjes Deze link opent in een nieuwe tab of lieveheersbeestjes Deze link opent in een nieuwe tab. Lekker en gezond! Wel eventjes priegelen, maar dan heb je ook echt iets leuks!

Meer leuke knutsels, receptjes of spelletjes voor het voorjaar bekijken? In onze Do-It-Yourself rubriek Deze link opent in een nieuwe tab vind je er heel veel!
Lees ook:
Alle blogs
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch thuis? Check ze hieronder! :)
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!
7x DIY tips voor Pasen
Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!Meer inspiratie
De Kersthaas 4-10 jaar | Kids vrije toegang
Een tegendraadse voorstelling voor alle kinderen die weleens andere plannen hebben dan die van hun ouders
Lammetjesdag Ruinen
Een gezellige lammetjesdag bij de schaapskudde in Ruinen! Komen jullie ook de lammetjes zien dartelen?
Paasvuur Heino
Kom 1e paasdag naar het paasvuur in Heino
Paasbrunch bij de Eendracht
Vier Pasen samen met een heerlijke Paasbrunch bij de Eendracht in de oude Hofvliet Villa.
12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen
Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDL
Paasbrunch | Academiehuis Grote Kerk Zwolle
Kom genieten van een paasbrunch in de Grote Kerk op 2e paasdag.
Ontdek het geheime woord in de A.Vogel tuinen
Ontdek het geheime woord in de A.Vogel tuinen op tweede Paasdag.