Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Top 5 Slee & Schaats plekjes in en om Zwolle

Gepubliceerd op 1 december 2024

Zin om met je kinderen te sleeen of te schaatsen op natuurijs? De sleehellingen en natuur ijsbanen in en om Zwolle op een rij!

Top 5! Slee- en schaatsplekjes in en om Zwolle!

1) Sleeen vanaf de Klooienberg dijk!
Bij wijkboerderij Deze link opent in een nieuwe tabde Klooienberg heb je een heerlijke sleehelling. Klim de dijk op en slee lekker naar beneden!

2) Sleeen in Ittersumerpark Zwolle
Leuk park tussen de woonwijk met heerlijke grote heuvels om van af te sleeen!

3) Engelse werk
Het Engelse werk park Deze link opent in een nieuwe tab in Zwolle is ruim opgezet en is een aardig heuvelachtig. Groot voor veel sneeuwplezier! en om daarna lekker warme chocomel te drinken in het restaurant.

4) Hattemse Bos Landgoed Molencaten
Heerlijk een stuk wandelen en sleeen van de heuvels, met als afsluiter opwarmen bij Herberg Molencaten Deze link opent in een nieuwe tab.

5) Ontdek hier alle natuurijs schaatsbanen Deze link opent in een nieuwe tab!

Hebben we een Sneeuw HOTSPOT gemist? Laat het ons weten! mail naar Zwolle@kidsproof.nl Deze link opent in een nieuwe tab
Dan voegen wij deze toe voor jullie!

P.s. Voor nog meer leuke winter wonderland plekjes, klik op de roze website button!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.

Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

Meer inspiratie

Het Geweldige Grote Mensen Stuk 8+

Een vrolijke, muzikale, eerlijke en bovenal grappige voorstelling over serieuze zaken.

Bak ook mee voor KiKa!

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!

De brief voor de koning (8+)

Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo

Ontdek het Makersfestival

Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief