Laarzenpad
Laarzenpad, bij Bezoekerscentrum De Wieden. Vol avontuur en natuur!
Het laarzenpad bij Bezoekerscentrum De Wieden
Loop dwars door het rietland. Ook kom je langs een stukje moerasbos en door open hooilanden. Met trekpontjes steek je de sloten over die het pad onderweg kruisen. Voor het laarzenpad (de naam zegt het al) heb je laarzen of stevige schoenen nodig. Je loopt namelijk een heel stuk over drijvend land! Een avontuurlijk tocht ook super leuk voor de kids. Ook zijn hier in de zomer veel muggen, dus draag bedekkende kleding.
Oerrr natuurspeeltuin
Bij het laarzenpad is een toffe natuurspeeltuin van Oerrr met waterelementen, wilgenburcht en meer! Kortom je kan hier de hele dag zijn.
Fijn om te weten: Het pad is niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn. Honden zijn niet toegestaan.
Meer info? Klik op de roze website button!
TIP! Heb je nog kleine kindjes die nog graag meegaan in de wandelwagen? Zij hebben ook een leuk vlonderpad. Ideaal voor loopfietsjes, wandelwagens en rolstoelen.
Bezoekerscentrum De Wieden
Beulakerpad 1
8326 AH Sint Jansklooster
Openingstijden
Zie websitePrijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!