Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenpark Taman Indonesia

Taman Indonesia is een (dieren)park vol cultuur en dieren uit Indonesië.

In dierenpark Taman Indonesia vind je allerlei bijzondere dieren uit Indonesie. De prachtigste tropische vogels vind je in de verschillende volières, waar de vogels los vliegen en je ze van dichtbij en actief kunt bekijken. Ook kun je nog even kletsen met de Beo’s of gewoon lekker luisteren naar de mooie zangkunsten van de gevleugelde bewoners van Taman Indonesia Zoo.

Er zijn een aantal Indonesiche zoogdieren te bewonderen. De actieve kleinklauwotters die altijd druk zijn. Of de Loewak, een bijzonder dier wat de bonen uitpoept voor de duurste koffie ter wereld. En hoog in de bomen vind je de Binturong, die alles rustig van bovenaf bekijkt. Daarnaast zijn er nog enkele spannende dieren te ontdekken zoals de batikspin, tokeh en slangen.

De dieren in Taman Indonesia wonen in een sfeervol ingericht park, waar je ook nog samen met de kids veel van de Indonesische cultuur kunt opsnuiven.

Ontdek alle gegegvens van het park via de roze website button!

Dierenpark Taman

8345 Kallenkote

Openingstijden Het park is van 1 april tot 31 oktober elke dag geopend van 10.00 - 18.00 uur.
Van 1 november tot 1 april is het park op de zondagen geopend van 12:00 - 17:00 uur.
Prijs Kinderen 3 t/m 12 jaar € 5,00 Kinderen t/m 2 jaar gratis
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Bos & Boomgaard

Een afwisselende wandeling op landgoed De Horte in Dalfsen. Van een boomgaard tot uitzichttoren.

Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!

Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!

Wandelen in bos en heide!

Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!

De Drentse Koe

Speel- en IJsboederij de Drentse Koe. Een heerlijke plek om met de kids te spelen!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasintocht 2026 in en om Zwolle

Hij  komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!

14x herfstknutselen met herfstschatten

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen

Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!

Sint Maarten, het lichtjesfeest!

Dat kinderen op 11 november massaal in Zwolle de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest? 

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!