Dutch Husky Experience
Op avontuur met husky's! Ontdek het hier!
Dutch Husky Experience organiseert unieke, actieve en exclusieve outdoor activiteiten in Nederland en Zweeds-Lapland. Denk hierbij aan een Cart Experience, husky hikes, overnachtingen en een complete Lapland reis.
De interactie tussen kinderen en de honden is geweldig om te zien! De volgende activiteiten zijn bij hun te doen:
In To The Wild Summer Edition
Op avontuur in het grootste en oudste bos vlakbij Zwolle, klein Zweden wordt het ook wel genoemd. De rust, de ruimte, het weidse landschap en het uitzicht over het water. Het is een unieke plek die je echt zelf moet ontdekken.
Maak op de eerste dag onder begeleiding een prachtige tocht van een afstand naar keuze op de SUP of Kano. Ontspan na een actieve dag bij het kampvuur en slaap midden in het bos in een safari tent. De volgende ochtend word je gewekt door de husky’s en maak je een mooie Husky Hike.
Husky Hike
Een onvergetelijke beleving voor jong en oud! Maak op unieke wijze kennis met hun husky’s. Leer alles over de husky en het roedel leven, onbeperkt knuffelen, leer de husky’s in tuigen en maak de leukste foto’s. Voortgetrokken door je favoriete husky maak je een mooie hike (wandeling) over de Veluwe. Geniet van de natuur, de interactie met de honden en elkaar. De afstand van de hike is in overleg.
Fotoshoot
Ben jij nou al tijden op zoek naar die ene unieke familie foto aan de muur? Reserveer dan nu een fotoshoot met hun husky’s. Op de Veluwe gaan ze op zoek naar mooie plekjes en vertellen ze jullie ondertussen graag meer over hun husky’s.
Tijdens een korte wandeling maken ze onderweg zoveel mogelijk foto’s, maar stoppen ook om verschillende stilstaande/portret foto’s te maken. Zodra ze genoeg foto’s hebben ronden ze de wandeling af en gaan jullie terug voor koffie met iets lekkers.
Kinderfeestjes
Uiteraard kunnen zij ook met jullie een kinderfeestje organiseren. Wel in overleg, vraag gerust naar de mogelijkheden.
Meer informatie en of reserveren voor een activiteit? Klik op de roze website button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!