Herberg Molecaten Hattem
Alle seizoenen van het jaar beleven bij Herberg de Molecaten
Midden in de bossen van Hattem ligt het restaurant Herberg Molecaten. Een heerlijke plek om na het wandelen in het bos neer te ploffen voor een kop koffie met wat lekkers of om lekker met de kinderen wat te gaan eten. Een groot buiten terras met loungebanken en in de koudere maanden van het jaar is deze overdekt en lekker behaaglijk met terraskachels en dekentjes.
Het terras kijkt uit op een bos speeltuin voor de kinderen waarin een leuk parcourtje met schommels staat. Oh en vergeet een bal niet mee te nemen, een doel om lekker te voetballen is ook aanwezig.
Kortom een heerlijke plek om met de kinderen te vertoeven het hele jaar door! Nieuwsgierig geworden? Klik op de “paarse” button voor de website van Herberg Molecaten.
Herberg Molencaten
Molecaten 7
8051 PN Hattem
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag vanaf 10:00 geopend voor lunch en dinerPrijs
Zie menukaart op website. Klik op de "paarse" button.Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
6 Nieuwe familiefilms bij Pathé
Buiten is het koud, maar bij Pathé zit je lekker warm. Geniet in de bios van de nieuwste familiefilms!
Trampolinepark & lasergame bij FunZone Zwolle
Jump, Jump, Jump, ontdek de wereld van trampolinespringen bij Funzone in Zwolle.
Telekids Musicalschool Zwolle
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in ZwolleBlogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!
Voorjaarsvakantie uitjes rondom Zwolle! Wat gaan jullie doen?
De voorjaarsvakantie staat voor de deur, we mogen er gelukkig weer lekker op uit én er is weer allerlei leuks te doen! Hieronder hebben wij onze favoriete uitjes in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.