Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

(Natuur)Speeltuin Theehuis

Een hele toffe speeltuin bij Theehuis 't Hunebed in Havelte

Er is bij het theehuis veel te beleven: de prachtige speeltuin, het spetterende waterplein en de deinende luchtkussens en trampolines. Allemaal gratis te gebruiken mits je een consumptie bij ons bestelt! Het is niet toegestaan om zelf meegebrachte etenswaren te nuttigen. Wilt je een balletje slaan op onze midgetgolfbaan die naast het theehuis ligt? Ook dat kan!

Zij kunnen ook je arrangement helemaal compleet maken met een prachtige rondrit per oude legertruck door het Holtingerveld. Leuk voor jong en oud!

??De Heide Express rijdt u door een schitterende omgeving met bos, heide, hunebedden, grafheuvels en restanten uit de Tweede Wereldoorlog. Ook een bezoek aan de schaapsherder met zijn kudde is mogelijk.??

Meer info? Klik op de roze website button!

Speeltuin 't Hunebed

Van Helomaweg 47

7973 JC Darp

Openingstijden Zie website
Prijs Speeltuin is gratis mits consumptie
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Wandelen in bos en heide!

Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!

Zandstuifgebied De Haere

Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!

Speelbos Lemelerberg

Boven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!

Vuursteenberg bos

Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.

24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Laat je vooral inspireren door onze vrolijke paaseieren!

Paastakken, maar net even anders!

Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het  Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief