Boerderij De Klooienberg
Eeuwenoude boerderij waar heerlijk gespeeld kan worden!
De Klooienberg is een eeuwenoude boerderij, die idyllisch op de dijk aan het Zwarte Water ligt. De Klooienberg heeft tegenwoordig een functie als wijkboerderij met tal van activiteiten voor de wijkbewoners. Het is een avontuurlijke speelplek voor kinderen en er zijn weiden met diverse dieren. Een deel van de weilanden ligt in de uiterwaarden. Hier is een spannend vlonderpad dat door het riet en de weilanden loopt. Het erf, de akker en de stallen liggen aan de binnenzijde van de dijk.
Er zijn ook stadstuinen waarop een groot assortiment aan groenten en bloemen wordt verbouwd.
Kortom een heerlijke plek om te spelen, dieren te knuffelen en gelijk een verse zak groeten of fruit mee naar huis te nemen.
Daarnaast worden er veel leerzame activiteiten en feesten georganiseerd zoals het schaapscheerders feest.
Tip: In het hoofdgebouw is tevens een kinderdagverblijf en buitenschoolse opvang gevestigd van Doomijn.
Wijkboerderij De Klooienberg
Klooienberglaan 1
8031 GA Zwolle
Openingstijden
Dagelijks is de wijkboerderij vrij toegankelijk.De openingstijden zijn: Maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 15.00 uur
Zaterdag en zondag tijdens het voeren rond 10.30 uur
Prijs
Het bezoeken en beleven van de wijkboerderij is gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!
Wandelen in bos en heide!
Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!
Vuursteenberg bos
Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!
Zo maak je zelf sneeuw!
Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.