A. Vogel tuinen
Een gezond dagje uit, midden in de natuur bij de A. Vogel tuinen.
Verscholen in de Veluwse bossen van Landgoed Zwaluwenburg liggen de A.Vogel tuinen met talloze geneeskrachtige kruiden en planten. Het is dé plek voor een gezellig en gezond dagje uit midden in de natuur.
Laat je zintuigen tot leven komen en ga op ontdekkingstocht door de felgekleurde kruidenvelden. Voel de aarde onder je voeten op het Blotevoetenpad. Proef de natuur in de Smultuin. En kom tot rust in het Kruidentheehofje onder het genot van je eigen gemaakte kruidenthee terwijl de kids spelen in de Speeldernis.
Tip! Gratis wandelbrochure van wandelen in ’t Harde is af te halen in de landgoedwinkel.
A Vogel
Eperweg
8084 't Harde
Openingstijden
Van mei tot eind oktober zijn ze dagelijks geopend.De Landgoedwinkel is geopend vanaf van 10.00 uur tot 17.00 uur.
Prijs
Bezoek de A.Vogel tuinen gratis op eigen gelegenheid.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Wandelen in bos en heide!
Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!
Vuursteenberg bos
Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!
Speelbos Lemelerberg
Boven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Laat je vooral inspireren door onze vrolijke paaseieren!
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Paastakken, maar net even anders!
Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.