Biologische Pluktuin
Ontdek de grootste biologische bloemen pluktuin samen met de kids en pluk de mooiste bloemen!
Kom je eigen bos bloemen plukken bij de Bloementuin in Zwolle. Hun tuin is de grootste biologische pluktuin van Zwolle en omstreken. De pluktuin staat elk jaar vol met kleurrijke bloemen die jij kan plukken voor jouw eigen plukboeket.
Leuk om zelf op tafel te zetten of om iemand anders blij mee te maken. De Bloementuin wordt volledig biologisch onderhouden. Er wordt een groot aantal vaste planten en eenjarige bloemen gekweekt in de volle grond.
De tuin ligt achter het erf van de Dijklandhoeve onderdeel van De Stadslanderijen. Tussen de wijken Stadshagen, Aa-landen en Holtenbroek vind he een prachtig stukje rust en ruimte en de kids kunnen zich hier heerlijk vermaken.
Een grote zandbak is aanwezig.
Vanaf 5 juni is de Bloementuin open, ieder vrijdagmiddag van 14.00 tot 17.00 en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur.
Meer info? Klik op de roze website button
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Vuursteenberg bos
Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!
Telekids Musicalschool Zwolle
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle
Trampolinepark & lasergame bij FunZone Zwolle
Jump, Jump, Jump, ontdek de wereld van trampolinespringen en lasergame bij Funzone in Zwolle.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.