Wandelen en Spelen
In de uiterwaarden van de IJssel een bezoekerscentrum, natuurbad, brasserie en waterspeelplek
Bijzonder mooi en fijn plekje midden in de Uiterwaarden tussen Olst en Wijhe. Je hebt hier behalve een fijn terras alles voor een goede middag vermaak met het hele gezin. In het infocentrum staan leuke maquettes van de omgeving, educatief en interactief.
Het Infocentrum IJssel Den Nul is natuurlijk gelegen op een fantastische locatie langs de IJssel aan de rand van het natuurontwikkelingsgebied de Duursche Waarden. De boomgaard van het Infocentrum, waterspeelplaats en drijfbrug sluiten aan op de spannende en struin wandelroutes (3 routes) in de waterrijke omgeving van de uiterwaarden langs de IJssel. De wandelroutes variëren van 1,5 kilometer tot 5 kilometer.
Brasserie op Duur
Grenzend aan dit infocentrum vind je Brasserie Op Duur. Het uitzicht is heel bijzonder. Als het mooi weer is komen er zwemmers (natuurbad De Lange Kolk) voorbij zwemmen en kinderen kunnen zich uitleven in de naast het terras gelegen waterspeeltuin en drijfbrug.
Wil je meer weten over Brasserie Op Duur of Infocentrum IJssel? Klik op de roze website button.
TIP! Maakt niet uit in welk jaargetijde, maar doe laarzen aan! 🙂
Informatiecentrum Den Nul
Rijksstraatweg 109
8121 SR Olst
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie
6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé
Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.
Boeren en tuinders pakken winters uit!
Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een magische maand! Ontdek Zwolle in de kerstvakantie!
Ben jij even blij dat je in of om Zwolle woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelen langs ijsbeelden of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Cadeautip voor iedereen die zwanger is: Mijn Baby Buikje
Leg je zwangerschap vast in een persoonlijk 3D-zwangerschapsbeeldje. Leuk voor jezelf of als cadeau! Iedere zwangerschap is anders, maar elk lichaam doet iets wonderlijks. Met een 3D-beeldje bewaar je de herinnering voor nu en later.