Kasteel het Nijenhuis
Kunst en cultuur in een middeleeuws jasje.
Kasteel het Nijenhuis is een van de best bewaard gebleven havezaten in Overijssel. Gelegen tussen de dorpen Heino en Wijhe is het omgeven door een prachtig landschap. De geschiedenis van kasteel het Nijenhuis begint in de late middeleeuwen. Daarnaast heeft het kasteel en de beeldentuin met regelmaat wisselende tentoonstellingen.
Erg leuk voor de kinderen is bij een bezoek aan Kasteel het Nijenhuis een groepsrondleiding voor jong en oud. ‘Barones van Pallandt’ leidt je op een speelse manier rond in het kasteel en vertelt je meer over de geschiedenis van Kasteel het Nijenhuis en haar bewoners. Ook zijn er leuke doe-opdrachten voor kinderen van 4 t/m 12 jaar te doen bij Kasteel het Nijenhuis. Met deze opdrachten worden de kinderen langs verschillende beeldende kunst geleid.
Kasteel het Neijenhuis
Het Nijenhuis 10
8131 RD Wijhe
Openingstijden
Maandag geslotenDinsdag 11:00 -17:00 uur
Woensdag 11:00 -17:00 uur
Donderdag 11:00 -17:00 uur
Vrijdag 11:00 -17:00 uur
Zaterdag 11:00 -17:00 uur
Zondag 11:00 -17:00 uur
Prijs
Jongeren t/m 17 jaar Gratis Volwassenen € 11,00Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x DIY tips voor Pasen
Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!
24x Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken.