Natuurijsbaan Ommen
Schaatsen in Ommen? Dat kan op natuurijsbaan De Doorloper.
Als het weer het toelaat en het ijs dik genoeg is, gaat de natuurijsbaan in het Laar open. Er zijn twee ijsbanen. Een krabbelbaan en een 400 meter baan.
Naast de ijsbaan staat Paviljoen de IJskelder. Hier kun je tijdens openingstijden terecht voor een drankje en een versnapering. Als de natuurijsbaan geopend is, vind je via de roze website button de actuele informatie.
IJsbaan De Doorloper
Het Laar 3A
7731 AV Ommen
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentjeĀ uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!