De Voskuilerhoeve
Een heerlijke plek om samen te komen met het gezin!
Op kinderboerderij de Voskuilerhoeve is iedereen natuurlijk van harte welkom om een bezoek te brengen.
Het is een heerlijke plek om tot rust te komen en voor de kinderen te spelen op de vele speeltoestellen met al het speelgoed.
Ook zijn er op de kinderboerderij veel dieren te vinden en kan je zelfs pony rijden!
Nieuwsgierig? Klik dan op de “paarse” button voor directe website van de Voskuilerhoeve.
Tip! op deze kinderboerderij kan je ook een verjaardagfeestje vieren. Vraag naar de mogelijkheden!
Kinderboerderij de Voskuilerhoeve
Honingweg 16
8091 DN Wezep
Openingstijden
De kinderboerderij is iedere dag geopend van 10 uur tot 17 uur.Op woensdag-, zaterdag- en zondagmiddag zijn er verzorgers aanwezig en zijn de dierenweides open voor bezoekers.
Prijs
Gratis.Toon op kaart
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf sneeuw!
Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.