Op kamp
Super tof kamp voor kinderen van 10, 11 en 12 jaar!
In Wenum Wiesel staat de mooie (en schone!) groepsaccomodatie De Buiteling. Hier organiseren ze een super tof zomerkamp voor kinderen van 10 tot en met 12 jaar.
Wat gaan ze doen?
Tja… wat niet? Sporten, (water)spelletjes, zwemmen, het bos in, naar het Klimbos, de Apenheul en nog veel meer! Uiteraard wordt er ook een keer een echt kampvuur gemaakt. Een zomerkamp op z’n best!
Data 2024:
22 t/m 27 juli
24 juli t/m 3 augustus
Via de roze button vind je alle informatie over dit leuke kamp!
Ps. meer leuke activiteiten voor de zomervakantie vind je in onze Eropuit categorie!
Op Kamp
Berenbergh 4
7345 EG Wenum-Wiesel
Prijs
€ 335 (alles inbegrepen)2 kinderen uit hetzelfde gezin: €575
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x De leukste bos- en natuurwandelingen voor de kids
Donkere bospaden stimuleren de fantasie, er zijn genoeg bomen om in te klimmen en er zijn altijd wel takken, dennenappels en andere voorwerpen voorhanden om te gebruiken bij spelletjes en fantasietjes. Check hier onze 12x favorieten!
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.
Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 26 september 2026 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.