Openluchtzwembad de Tippe
Drie verwarmde zwembaden en een heerlijke ligweide bij openluchtbad de Tippe in Heino!
Openluchtzwembad de Tippe in Heino heeft, naast een prachtige ligweide maar liefst drie verwarmde baden: een wedstrijdbad, een ondiep bad en een peuterbad.
Een toffe glijbaan en een fijn horecapunt, meer dan genoeg om een hele dag te vermaken!
Meer weten? Klik op de “roze” website button!
Openluchtbad de Tippe
Brinkweg 11
8141 NA Heino
Openingstijden
Zie website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Maak je eigen mini-mummiedier
Ga in de voorjaarsvakantie mee op reis naar het oude Egypte en maak een mini-mummie-dier!
Telekids Musicalschool Zwolle
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle
6 Nieuwe familiefilms bij Pathé
Buiten is het koud, maar bij Pathé zit je lekker warm. Geniet in de bios van de nieuwste familiefilms!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsvakantie uitjes rondom Zwolle! Wat gaan jullie doen?
De voorjaarsvakantie staat voor de deur, we mogen er gelukkig weer lekker op uit én er is weer allerlei leuks te doen! Hieronder hebben wij onze favoriete uitjes in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
TIP! Een regenachtige redden in de vakantie?
Daar is het weer, het typisch Nederlandse regenachtige weer waar we allemaal bekend mee zijn. Maar laat de regen je humeur niet verpesten! Het is tijd om de kids op te vrolijken met een geweldig dagje uit waar ze dol op zullen zijn. Ontdek hier de leukste eropuit binnen tips samen met de kids!