Kabouterpad Zwolle
Super leuk kabouterpad op park de Stadshoeve!
Kinderen kunnen tegen een kleine vergoeding het kabouterpad bewandelen met daarbij een opdrachtenboekje om bij elke kabouter iets leuks te doen of interessants te ontdekken.
Er zijn negen gekleurde kabouters verstopt in ons park en bij elke kabouter hebben we een leuke seizoensgebonden opdracht bedacht. In pakweg een uur loop je het pad, dat geschikt is voor kinderen in de leeftijd van 2 tot 6 jaar. Informatie is af te halen bij de kiosk van de Bistro
Nieuwsgierig wat er nog meer te beleven valt? Klik op de ‘roze’ website button!
Park de Stadshoeve
Oude Wetering 13
8043 MV Zwolle
Openingstijden
Zie websitePrijs
1,50 euro
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste strandjes, plassen en waterspeeltuinen rondom Zwolle
Zand tussen je tenen & spetterpret! Zin in een dagje vakantiegevoel, zonder uren in de auto te zitten? Check dit! Rondom Zwolle vind je de mooiste strandjes, recreatieplassen en zwemmeren waar kinderen uren kunnen spelen, zwemmen en zandkastelen bouwen. Neem de picknickmand mee, smeer de kids goed in en geniet van een heerlijke zomerdag aan het water. Wij zetten onze favoriete Kidsproof-strandjes voor je op een rij!
10x Spetterende openluchtbaden op een rij. Veel zwem plezier!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij alle openluchtbaden rondom Zwolle voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal?
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.