Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Park Eekhout

Een heerlijk stadspark om met je kinderen te zijn!

Park Eekhout ligt vlak buiten het oude centrum, aan de andere kant van de stadsgracht. 
Het park wordt gebruikt voor verschillende activiteiten, o.a. door de Stichting de freule van Eekhout, Oranjepret, Parkpret, Theeschenkerij Eekhout, kinderboerderij en speeltuin park Eekhout. 

De dieren zijn eigendom van de gemeente Zwolle. Ze krijgen dagelijks verzorging. Het dierenrijk bestaat uit afwisselend dwerggeiten, kippen, kalkoenen, eenden, konijnen, cavia’s, lama’s, koeien en een pony. Binnenkort komen er nog ganzen en duiven bij. 

Tip! er worden veel activiteiten in het park georganiseerd! Kijk is bij onze uitagenda!

Park Eekhout

Burgemeester van Roijensingel 4

8011 CS Zwolle

Openingstijden De dierenwei is niet vrij toegankelijk voor het publiek, behalve op de momenten wanneer er een activiteit is
Mail direct

Mail direct naar Park Eekhout

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dinoland in het donker is weer terug!

Deze herfstvakantie komt een verhaal tot leven in Dinoland Zwolle. Ontdek hier alle info.

Hiep Hap Hoera!

Tijdens de herfstvakantie staat bij Natuurmuseum Fryslan alles in het teken van duurzaam eten!

Theatervoorstelling Jeugdstorm (9+)

Premiere familievoorstelling Jeugdstorm (9+) begint als een feelgood avontuur over een vrolijk zomerkamp.

Oudhollandse kermis!

Kom zwieren en zwaaien in het Zuiderzeedorp in Enkhuizen deze herfstvakantie!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes

Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!

Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.

Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 18 oktober 2025 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief