Pluk- en theetuin Stadsland
Een kidsproof pluk- en theetuin in Zwolle!
Als er iets is wat ik leuk vind om te doen met kinderen in het voorjaar en de zomer, dan is dat wel het bezoeken van thee- en pluktuinen. Voor de kids is er niets leuker dan je eigen fruit plukken! Of groente. Of bloemen! Na het schikken van hun bos bloemen of het afrekenen van hun zelfgeplukte fruit strijk je neer op het terras voor een kop koffie, thee of limonade. En misschien zelfs iets lekkers erbij?
Dat kan bij pluk- en theetuin Stadsland!
Je kunt vrij rond kijken bij de poel, in de snijbloemen-tuin, de moestuin en het ooievaarsnest. Bij minder mooi weer is achter de boerderij een overdekt terras. Kom met de kids op de fiets, de dijk is een prachtige route.
Tip! Check wel even van te voren wat en hoeveel er te plukken valt op hun website!
Pluktuin Theetuin Stadsland
Hasselterdijk 57
8043 PG Zwolle
Openingstijden
Vanaf 1 maart elke middag van 12.00-18-00 uur.Prijs
20 stelen 7,50€, strippenkaart 5 x 25€Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.
Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!