Speelbos Lemelerberg
Boven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!
Echt en avontuurlijk buitenspelen kan hier heel gaaf bovenop de Lemelerberg. Op grote hoogte beleef je hier de gaafste avonturen. Bijvoorbeeld in het speelbos ‘Het hol van de Leeuw’. Dé leukste buitenspeeltuin in Overijssel. Leuk om te combineren met de kinderwandelroute over de Lemelerberg Spoor van de Leeuw.
In deze buitenspeeltuin klim je naar een hoge boomstoel, zwaai aan touwen, verstop je in de boomhut of kruip door rioolbuizen. Moe van het spelen? In het bos hangen hangmatten waar je lekker in kunt liggen. Het speelbos is leuk voor kinderen van 4 tot 12 jaar.
Klik op de roze website button voor meer informatie.
Speelbos 'In het hol van de leeuw'
Kerkweg 32
8148 PZ Lemele
Prijs
GratisToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs
Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!