Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wijkboerderij de Eemhoeve

Wijkboerderij De Eemhoeve verbindt natuur en kind.

Wijkboerderij De Eemhoeve verbind de wijken Aa-landen en Holtenbroek. De Eemhoeve heeft een diversiteit aan dieren, er zijn verschillende weiden, een grote akker en een hondenspeelweide. 

De kinderen kunnen hier lekker struinen en kennis maken met allerlei boerderij dieren. Daarnaast is er fijn klein speeltuintje in een grote zandbak. Een heerlijk plek om even te ontspannen in een groen hart.

Tip! Je kan hier ook je feestje vieren!

Wijkboerderij De Eemhoeve

Eemlaan 25

8032 DA Zwolle

Openingstijden Maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur
Zaterdag tijdens het voeren rond 10.30 uur en 15.00 uur
Zondagochtend tijdens het voeren rond 10.30 uur en ’s middags van 14.00 tot 16.00 uur
Prijs Bezoek en beleven van de Wijkboerderij de Eemhoeve is gratis.
Mail direct

Mail direct naar Wijkboerderij De Eemhoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x fijne tips en kidsproof pareltjes in Ommen

Op een steenworp van Zwolle ligt het mooi gelegen, in de Vechtdalstreek, Hanzestad Ommen. Verscholen in de bossen en aan de Vecht. Met prachtige natuur pareltjes en lekkere ijsjes. Ontdek Ommen mee! Dit zijn onze 12x favoriete hotspots met de kids!

Top 10x de lekkerste ijssalons rondom Zwolle

Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit. Uiteraard allemaal in en om Zwolle!

Regen? 40 dingen om thuis te doen met kinderen

Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regendagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen

Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!