Wijkboerderij de Eemhoeve
Wijkboerderij De Eemhoeve verbindt natuur en kind.
Wijkboerderij De Eemhoeve verbind de wijken Aa-landen en Holtenbroek. De Eemhoeve heeft een diversiteit aan dieren, er zijn verschillende weiden, een grote akker en een hondenspeelweide.
De kinderen kunnen hier lekker struinen en kennis maken met allerlei boerderij dieren. Daarnaast is er fijn klein speeltuintje in een grote zandbak. Een heerlijk plek om even te ontspannen in een groen hart.
Tip! Je kan hier ook je feestje vieren!
Wijkboerderij De Eemhoeve
Eemlaan 25
8032 DA Zwolle
Openingstijden
Maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 16.00 uurZaterdag tijdens het voeren rond 10.30 uur en 15.00 uur
Zondagochtend tijdens het voeren rond 10.30 uur en ’s middags van 14.00 tot 16.00 uur
Prijs
Bezoek en beleven van de Wijkboerderij de Eemhoeve is gratis.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
14x herfstknutselen met herfstschatten
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!