Zwem vertier!
Ontspanning en vertier bij zwembad de Kragge in Zwartsluis!
Voor kinderen is zwembad De Kragge een eldorado. Zij kunnen zich helemaal uitleven in ons water. Speciaal voor de kids ligt op woensdagmiddag, vrijdagmiddag en zaterdag supertof speelmateriaal in het water zoals surfplankjes, met lucht gevulde banden, vlotten, duikringen en een loopmat.
Verder organiseren ze tussen september en juli één keer per zes weken een evenementenmiddag. Tijdens zo’n middag toveren we het hele zwembad om, rondom een bepaald thema. Denk bijvoorbeeld aan carnaval, Halloween of jungle.
Komen jullie ook zwemmen? Welkom! Klik op de roze website button voor meer informatie!
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Vuursteenberg bos
Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!
Telekids Musicalschool Zwolle
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in ZwolleBlogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!
Kidsprooftip! De Groene Karavaan reist door Overijssel, zorg dat je samen met de kids er bij bent!
Aanrader! Kennen jullie de Groene Karavaan al? Deze reist door Overijssel. Samen met de kids kan je deelnemen aan workshops, natuurwandelingen en andere natuuravonturen. Hoe leuk is dat? Pak je agenda er maar even bij, hieronder zie je wat jij samen met de kids kan doen, ga voor groen! :)