Peuter en kleutergym 2+
ACGV geeft gymnastieklessen voor alle leeftijden. Er zit er vast wel een locatie bij jouw in de buurt!
Tijdens de peuter en kleutergym maken de kids kennis met de verschillende basisvormen van bewegen, zoals klimmen en klauteren, rollen, springen, balanceren, gooien en vangen. Lekker bewegen en plezier maken staat centraal.
Waarom gymnastiek zo’n goede sport? Alle dingen die jij bij het gymmen leert zijn belangrijk in andere sporten. Ze noemen dit grondvormen, rollen en duikelen, lopen en rennen, het vangen van een bal, klimmen, zwaaien, springen en steunen. Daarnaast is gymnastiek ook nog eens hartstikke gezellig, het is een groepssport maar je oefent lekker op je eigen niveau.
ACGV geeft lessen aan kinderen vanaf 2 jaar.
Wil je een keer een proefles nemen? Klik dan op de websitelink voor de tijden en adressen
Kijk ook eens in onze Uitagenda voor leuke uitjes met kinderen.
ACGV
Middachtensingel 12
6825 HN Arnhem
Openingstijden
zie website voor tijden
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Arnhem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstmarkten, lichtjesroutes en andere winterse uitjes
Kerstmarkten, winterse taferelen, veel lichtjes, knisperende vuurtjes, ijsbanen, kerstmuziek, kerstcadeautjes, levende kerststallen en nog veel meer kerstsfeer...dat wordt vast en zeker genieten bij alle sfeervolle kerst- en winteruitjes in de regio!
Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met het OV
Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!